Darbo laikas: I–V 8–20 h; VI-VII 9–20 h
  Kontaktai: +37065064996, +37045503646, +37063600607

Odontologija

Atnaujinta: 2023 20 rugsėjo, 08:09

 

Dantų gydymas su narkoze vaikams ir suaugusiesiems su negalia yra kompensuojamas TLK (teritorinių ligonių kasų) lėšomis, visiems Lietuvos gyventojams, atvykstantiems gydytis į mūsų kliniką. Taip pat yra kompensuojamas dantų šalinimas su narkoze vaikams ir neįgaliesiems suaugusiems. Dėl išsamesnės informacijos teirautis telefonu +37065064996

SVARBU. Prieš procedūrą su narkoze reikia būti 6 valandas nieko nevalgius ir 3 valandas nieko negėrus.

 

Paslaugų, apmokamų PSDF biudžeto lėšomis sąrašą rasite čia

UAB „Vivus sanus“ medicinos centre yra odontologijos pagalbos skyrius. Moderniai įrengti 6 kabinetai, yra rentgeno patalpos. Teikiame visas odontologijos paslaugas:

 • dantų implantacija „NOBEL BIOCARE“ implantais;
 • periodontologija (apydančio ligos);
 • endodontija (gydymas mikroskopu);
 • ortodontija (breketai, plokštelės);
 • burnos chirurgija;
 • dantų protezavimas;
 • suaugusiųjų dantų gydymas;
 • vaikų dantų gydymas;
 • estetinės restauracijos;
 • dantų balinimas ir papuošalai;
 • profesionali burnos higiena;
 • skaitmeninė panoraminė rentgenografija;

KAINOS

 

Odontologija Panevėžyje – pagrindinė mūsų klinikos veikla. Odontologija apima diagnozę, profilaktiką, įvairių ligų, sutrikimų ar burnos ertmės būklės, gydymą. Nors žmonės šį mokslą pirmiausia sieja su dantimis, tačiau ši sritis kur kas platesnė ir apima kaukolės, veido sudėtines sritis: smilkinkaulį, apatinį žandikaulį bei kitas palaikančias veido struktūras. Odontologai gydo ir burnos gleivinę, gretimus audinius, susijusias sritis – ypač viršutinio žandikaulio, veido srityje.

Pažangi odontologija

Odontologijos terminas kilo iš senosios graikų kalbos (odoús – dantis), o šio mokslo istorija sena kaip žmonijos civilizacija. Skaičiuojama, kad jau 7000 pr. Kr. žmonės primityviai susipažino su tuo, ką šiandien vadiname odontologija. Paprasti gydymo metodai – dantų rovimas, valymas bei kt. palaipsniui virto profesionalia praktika.

Odontologija toliau sparčiai tobulėja. Gydytojai pasitelkia naujausias technologijas, kurios ne tik palengvina gydymo procesą, bet ir garantuoja geresnį, kokybiškesnį rezultatą. Odontologai šiandien atlieka daugybę funkcijų – nuo profesionalios burnos higienos, dantų balinimo ar gydymo iki sudėtingesnių chirurginių operacijų ar estetinės korekcijos.

Siūlomos odontologinės paslaugos, jų specifika

Vivus Sanus odontologijos klinika Panevėžyje teikia įvairias odontologines paslaugas nuo dantų implantacijos, protezavimo, burnos chirurgijos iki ortodontinio ar endodontinio gydymo. Mūsų klinikoje įrengtas specialus pagalbos skyrius, rentgeno patalpos, todėl netikėtas problemas sprendžiame čia pat – greitai ir efektyviai. Modernūs odontologiniai kabinetai, patogios, pagal žmogaus fiziologiją pritaikytos kėdės, užtikrina, kad pacientas ir gydytojas jaustųsi patogiai. Odontologija mūsų klinikoje kitokia nei esate įpratę matyti. Be įprastų paslaugų, nuo kitų odontologijos klinikų skiriamės šiais sprendimais:

1. Ypatingas dėmesys vaikų odontologiniam gydymui

Odontologija Panevėžyje yra reikalinga įvairaus amžiaus pacientams. Vivus Sanus profesionalų komanda teikia dantų gydymo paslaugas tiek vaikams, tiek suaugusiems. Nors dantų gydymas – daugeliui įprasta procedūra, vaikui tai gali sukelti baimę. Norėdami kaip įmanoma labiau sutelkti vaiko dėmesį ne į odontologo įrankius bei visus atliekamus procesus, įrengėme atskirą odontologinį kabinetą vaikams su specialia kėde. Patogiai įsitaisęs ant drakono kėdės mažylis per ryškiaspalvį katino laikomą televizorių gali stebėti jam patinkančius animacinius filmukus, kurie nukreips jo dėmesį nuo atliekamų procedūrų. Ryškios spalvos, linksmi paveikslėliai, animaciniai filmukai, rodomi ekrane, nuramina mažuosius, todėl dantų gydymo procesas jūsų mažyliui tampa žymiai sklandesnis bei malonesnis. Siekiame, jog odontologija nesukeltų jokių nemalonių prisiminimų, o apsilankę mūsų kabinete vaikai nejaustų jokios baimės sugrįžti atgal.

 2. Protezavimas specialiu „Cerec“ aparatu

Šiuo metu Lietuvoje yra vos kelios odontologijos klinikų, kurios protezavimo praktikoje pritaiko „Cerec“ aparatą – mes esame vieni iš jų. „Cerec“ protezavimo metodika buvo sukurta ir išvystyta Vokietijoje, jai naudojamos įvairios keramikos rūšys. Šis protezavimo būdas – itin greitas, gali būti atliekamas vos per vieną vizitą.

Mūsų klinikai itin svarbu, kad odontologija ir visos teikiamos paslaugos būtų kuo kokybiškesnės, todėl pacientų gydymui naudojame tik geriausią, pažangią medicininę įrangą.

 3. Narkozės kompensacija 

Mūsų klinika bendradarbiauja su teritorine ligonių kasa (TLK), kuri kompensuoja dantų gydymą ir šalinimą su narkoze vaikams ir suaugusiesiems su negalia visoje Lietuvoje.

Išvertus iš lotynų kalbos Vivus Sanus – „Tegyvuoja sveikata“. Rūpindamiesi odontologija ir visomis mūsų teikiamomis paslaugomis siekiame užtikrinti kiekvieno paciento geriausią sveikatos būklę. Profesionalūs, patyrę specialistai kruopščiai atlieka savo darbą, todėl ramiai galite patikėti savo odontologines problemas mums.

Mes pasirengę padaryti viską, jog odontologija, teikiamos paslaugos būtų kuo kokybiškesnės, o gydymas – sklandesnis. Mes padėsime išspręsti bet kokias Jūsų problemas!