Darbo laikas: I–V 8–20 h; VI-VII 9–20 h
  Kontaktai: +37065064996, +37045503646

Gydytojų specialistų konsultacijos

Atnaujinta: 2019 birželio 19, 10:17

Suaugusiųjų ligų gydytojai specialistai

  • Kardiologai diagnozuoja ir gydo širdies ir kraujagyslių ligas (aterosklerozę, širdies ydas, ritmo sutrikimus, arterinę hipertenziją, krūtinės anginą ir kt.).
  • Angiochirurgai (kraujagyslių chirurgai) diagnozuoja ir gydo įvairias ligas, esant kraujagyslių patologijai (limfostazes, kojų giliųjų venų trombozes, venų varikozes ir kt.).

  • Echoskopuotojai echoskopu (ultragarsu) tiria ir įvertina įvairių organų būklę, nustato patologinius mažojo dubens, skydliaukės, sąnarių, pilvo organų, širdies pakitimus.
  • Otorinolaringologai (ausų, nosies ir gerklės gydytojai) diagnozuoja ir gydo gerklės, ausų, nosies ligas (klausos nervo uždegimą, laringitą, anginą, pūlingą ir nepūlingą vidurinės ausies uždegimą, sinusitą ir kt.).
  • Urologai diagnozuoja ir gydo šlapimo takų, prostatos, šlapimo pūslės ligas (ūminį ir lėtinį prostatitą, šlapinimosi sutrikimus, gerybinę prostatos hiperplaziją ir kt.).
  • Endokrinologai diagnozuoja ir gydo cukrinį diabetą, hormonų pusiausvyros sutrikimus, skydliaukės patologijas ir kt.
  • Endoskopuotojai, naudodami gastrofibroskopą ir kolonoskopą, diagnozuoja  stemplės, skrandžio, dvylikapirštės, plonosios ir storosios žarnos patologiją.

MOKAMŲ SPECIALIZUOTŲ AMBULATORINIŲ ASMENS SVEIKATOS PRIEŽIŪROS PASLAUGŲ KAINYNAS

UAB „Vivus sanus“

Paslaugos teikiamos adresu:

Paliūniškio g. 2C, Panevėžys

Paslaugos pavadinimas

Kaina (Eurais)

LOR gydytojo konsultacija (anamnezė, apžiūra, ligonio ištyrimas nustatant diagnozę skiriant gydymą ir reikalingus tyrimus)

40.00

Kardiologo konsultacija (anamnezė, apžiūra, EKG vertinimas ir atlikimas, tyrimų ir gydymo skyrimas)

45.00

Kardioechoskopijos atlikimas

30.00

Veloergometrija ir gydytojo vertinimas

40.00

Endokrinologo konsultacija (anamnezė, apžiūra, ir skydliaukės echoskopija be aspiracinės biopsijos skiriant gydymą ir reikalingus tyrimus)

40.00

Angiochirurgo konsultacija (anamnezė, apžiūra ir duplex galūnių kraujotakos tyrimas skiriant gydymą ir reikalingus tyrimus)

45.00

Gydytojo gastrofibroskopuotojo konsultacija

30.00

Gydytojo gastrofibroskopuotojo konsultacija ir gastrofibroskopijos atlikimas

65.00

Gydytojo proktologo konsultacija

30.00

Gydytojo endoskopuotojo konsultacija (anamnezė, apžiūra, kolonoskopijos tyrimas, jo paaiškinimas, diagnozės nustatymas skiriant gydymą ir tyrimus)

90.00

Sigmoskopijos atlikimas

60.00

Gydytojo psichiatro konsultacija (anamnezė, apžiūra, psichikos ištyrimas nustatant diagnozę, skiriant gydymą ir reikalingus tyrimus)

40.00

Pakartotinė konsultacija

20.00