Darbo laikas: I–V 8–20 h; VI-VII 9–20 h
  Kontaktai: +37065064996, +37045503646, +37063600607

Jei Jūsų paklaustų, kurios kūno dalies oda rūpinatės labiausiai, greičiausiai dauguma atsakytų, jog veido. Natūralu, juk jis visada matomas, todėl norime, kad veido oda atrodytų nepriekaištingai. Deja, ne visuomet galime ja tokia džiaugtis. Nenuostabu, juk veido odą veikia daugybė veiksnių iš išorės, o kur dar bėgantis laikas… Su amžiumi oda praranda drėgmę, sausėja, glemba, tampa kur kas mažiau stangri ir elastinga, anksčiau ar vėliau veido odą „papuošia“ ir raukšlelės. Atsiliepimai apie vienas ar kitas injekcijas veidui skatina domėtis ir ieškoti sprendimų, kaip veido odą ilgiau išlaikyti jauną, glotnią ir dailią. Ar esate girdėję apie PRP procedūrą veidui? Norintys sužinoti daugiau ir išbandyti šį efektyvų metodą, laukiami mūsų klinikoje „ Vivus Sanus“ Panevėžyje.

prp procedūra veidui Panevėžyje

Privalumai atliekant PRP procedūrą veidui

PRP procedūra nuo kitų injekcinių procedūrų skiriasi tuo, kad jai naudojamas paties paciento kraujas. Tam imama didelę trombocitų koncentraciją turinti kraujo plazma, kuri suleidžiama pacientui į odą. Ši procedūra sulaukia labai daug liaupsių ir visos jos pelnytos, kadangi tai tobulas ginklas prieš odos senėjimo procesus.

Procedūra idealiai tiks natūralumo šalininkams, mat PRP terapija – visiškai natūrali procedūra veido odai atjauninti, tam tikroms odos problemoms spręsti, senėjimo procesams stabdyti.

Labai gerai ir tai, jog Jums nereikės gaišti daug savo laiko – procedūros trukmė siekia maždaug nuo 30 iki 60 minučių.

Kaip atliekama PRP atjauninimo procedūra veidui?

plazmoliftingas veiduiKadangi procedūrai naudojamas paciento kraujas, tai pastarasis prieš procedūrą ištiriamas. Jei visi rodikliai geri, terapijai paimamas paciento kraujas iš venos (labai nedidelis kiekis). Specialaus paruošimo metu iš kraujo išgaunamas trombocitų koncentratas, kuris bus naudojamas injekcijai. Plazma naudojant itin plonas adatėles suleidžiama į odą. Injekcijos beveik nejaučiamos, oda sudirginama minimaliai.

Tiesa, reikia žinoti, jog procedūros negalima atlikti, jei laukiatės ar maitinate krūtimi, turite odos uždegimų, bėrimų, kraujo krešėjimo sutrikimų, infekcijų (virusinių ar bakterinių), taip pat jei sergate onkologinėmis ligomis.

Kas kiek laiko rekomenduojama kartoti procedūras veidui?

Pirmas porą procedūrų rekomenduojama atlikti kartą per mėnesį, o vėliau reikės tik palaikomųjų – maždaug 1–2 kartus per metus.

PRP procedūros veidui rezultatai

Liftingas veidui, naudojant kraujo plazmą, padės išlyginti net ir gilesnes raukšles, atgaivins papilkėjusią, pavargusią odą, bus puiki pagalba odai nudegus saulėje, mažins odos nelygumus, suteiks jai skaistumo. Taip pat ši terapija leis efektyviai kovoti su randais, likusiais po aknės, ar pigmentinėmis dėmėmis.

PRP veidui kaina

Mūsų klinikoje Jūsų laukia patyrusi komanda, pasirengusi suteikti aukščiausio lygio paslaugas labai patrauklia kaina.

Procedūra Kaina (eurais)
Plazmoliftingas veidui 250.00
PRP terapija su hialuronu 320.00


Jei aktuali natūrali odą jauninanti, stangrinanti veido procedūra, tai PRP terapija bus itin geras pasirinkimas. „Vivus Sanus“ klinikoje suteiksime išsamią informaciją apie šią procedūrą ir garantuosime aukšto lygio paslaugos suteikimą.