Mūsų veido odą tikrai drąsiai galime pavadinti vizitine kortele, mat ji – visada matoma, todėl turi atrodyti sveikai ir reprezentatyviai. Tačiau sutikite, tuo pasirūpinti ne visuomet yra lengva, tiksliau – dažniau reikia didesnių ar mažesnių pastangų. Kodėl taip yra? Nes odą veikia daugybė veiksnių iš aplinkos: saulė, vėjas, šaltis, temperatūrų kaita, kondicionierių pučiamas oras ir kt. Dauguma jų odą sausina. Kitas svarbus aspektas kalbant apie odą yra amžius. Laikui bėgant mažėja organizme natūraliai gaminamos hialurono rūgšties, o pastaroji odai yra nepaprastai svarbi – ji atsakinga už drėgmės išsaugojimą, taigi drauge ir už odos stangrumą, elastingumą. Mažėjant šios medžiagos oda sausėja, atsiranda raukšlelių, oda praranda elastingumą, stangrumą, papilkėja. Daugelis moterų ir vyrų tokioje situacijoje pirmiausia griebiasi kremų, serumų ir kitokių grožio priemonių, kurios paprastai odą veikia tik iš viršaus, o gilesnių jos sluoksnių nepasiekia. Tačiau mažėjant hialurono ir atsiradus minėtoms odos problemoms, svarbus poveikis gilesniems odos sluoksniams. Štai šiame kontekste išryškėja įvairių grožio procedūrų, injekcijų į odą poreikis bei jų efektyvumas. Ar žinote, kas yra biorevitalizacija? O galbūt jau esate išbandę ir sėkmingai mėgaujatės jos teikiamais privalumais? Jei šią procedūrą susigundėte atlikti pirmą kartą ar pakartotinai, užsukite į kliniką „Vivus Sanus“ Panevėžyje – kiekvieno iš Jūsų čia laukia profesionalų komanda ir aukšto lygio paslaugos patrauklia kaina.
Kada atliekama biorevitalizacija?
Kai kurie jau naudojasi biorevitalizacijos procedūros privalumais, tačiau yra ir tokių, kurie dar nežino, kas tai yra. O biorevitalizacija vadinama procedūra, kurios metu atliekamos injekcijos į odą, siekiant drėkinti giliuosius jos sluoksnius ir gerinti odos būklę, suteikti patrauklumo išvaizdai.
Procedūra išpopuliarėjo prieš kelis dešimtmečius, italų mokslininkams atlikus tyrimus, kuriais siekė išsiaiškinti hialurono poveikį odai, suleidus jo būtent į giliuosius odos sluoksnius. Tyrimas pateikė puikius rezultatus, neigiamo poveikio nepastebėta, tad nenuostabu, kad biorevitalizacijos procedūra netruko išpopuliarėti ir tapti viena geidžiamiausių grožio sektoriuje, o svarbiausia – natūraliausių procedūrų, kuria gerinama odos būklė.
Biorevitalizaciją tikslinga atlikti tada, kai Jūsų netenkina odos būklė – ji tampa papilkėjusi, praradusi stangrumą, elastingumą, spindesį, kai oda sausėja, glemba, diskomfortą ima kelti atsirandančios raukšlelės.
Dar biorevitalizacijos procedūra pasirenkama ir randams naikinti. Su mažais randeliais ji susidoros itin efektyviai. Didesnių visiškai panaikinti šia procedūra nepavyks, tačiau pagerinti jų išvaizdą, padaryti mažiau matomus, tikėtina, pasiseks.
Visgi dėl procedūros natūralumo ir saugumo, ji rekomenduojama vos tik atsiranda pirmieji senėjimo požymiai – paprastai tai nutinka maždaug apie 30 gyvenimo metus. Verta kuo anksčiau, nelaukiant, kol problemos įsisenės, pasirūpinti jos maitinimu iš vidaus. Nustebsite, kokie rezultatai matomi jau vos po kelių procedūrų!
Verta paminėti, kad biorevitalizacija yra gana populiarus pasirinkimas po gimdymo, kuomet oda praradusi elastingumą ir jai sugrįžti į pradinę padėtį reikia nemažai laiko. Tačiau procesą galima paspartinti į pagalbą pasitelkus hialurono rūgšties teikiamas galimybes.
Procedūrą rinkitės ir po saulės vonių. Pasilepinus saule oda neretai išsausėja, atsiranda net tempimo jausmas. Nenuostabu, juk ji praradusi daug drėgmės! Padėtį pataisyti padės biorevitalizacija – oda bus efektyviai drėkinama, Jūs nejusite diskomforto, o tik mėgausitės odos švelnumu ir glotnumu.
Kokiose kūno srityse galima atlikti biorevitalizaciją?
Dažniausiai biorevitalizacija atliekama veido odai, paakių zonai, taip pat kaklo srityje, dekoltė, neretai ji pasirenkama ir rankoms ar kitai kūno zonai. Minėtos sritys populiariausios todėl, kad yra matomiausios – veido, rankų, kaklo bei dekoltė zonos paprastai yra atviros, tad joms skiriama daugiausia dėmesio ir siekiama, kad oda šiose zonose atrodytų kuo dailiau, sveikiau, būtų elastinga ir stangri. Kita vertus, nuolat atidengta oda gauna ir daugiausia neigiamo poveikio iš išorės, taigi sparčiau praranda spalvą bei stangrumą.
Biorevitalizacijos nauda odai
Procedūros metu tam tikroje kūno vietoje naudojant mažytę adatėlę suleidžiama injekcija su hialurono rūgštimi. Pastaroji, patekusi po oda skaidosi bei sudaro tobulą terpę ir sąlygas formuotis jaunystės ląstelėmis vadinamiems fibrolastams.
Būtina paminėti ir tai, kad hialurono rūgštis skatina kolageno bei elastino, taip pat svariai prisidedančių prie odos elastingumo bei stangrumo, gamybą. Po injekcijos prasidėjus natūraliems odos atsinaujinimo procesams, akivaizdžiai sumažėja raukšlelės, kur kas ryškesnis tampa veido kontūras, oda įgauna sveiką, dailią spalvą, ji atrodo glotni, lygi ir sveika. Labai svarbu tai, jog šitaip oda drėkinama, o drėgmė – ne paslaptis – labai glaudžiai susijusi su dailia odos išvaizda ir puikia jos būkle. Biorevitalizacijos kontekste būtina pabrėžti tai, jog visi odoje skatinami, aktyvinami procesai yra natūralūs.
Nuo pat atsiradimo ši procedūra sparčiai užkariavo simpatijas ir daugelis iki šiol svarsto, kur jos sėkmės paslaptis? Kodėl biorevitalizacijos procedūra tokia populiari ir svarbiausia – efektyvi? O atsakymas paprastas – kertinė biorevitalizacijai naudojamos injekcijos paslaptis yra hialurono rūgštis. Pastaroji nepamainoma, jei norite turėti elastingą, skaisčią, lygią odą. Puiku tai, jog ši medžiaga mūsų organizme yra gaminama natūraliai, tačiau maždaug nuo 25-erių metų jos gamybos procesai ima lėtėti, kas atsispindi odoje: ji praranda drėgmę, todėl sausėja, plonėja, tampa vis mažiau stangri ir elastinga, dažnai papilkėja. Mažėjant hialurono rūgšties, odai tampa vis sudėtingiau natūraliai atsinaujinti, o biorevitalizacija tokią progą grąžina. Papildžius odą hialurono rūgštimi, paskatinami odos atsinaujinimo procesai, ji drėkinama, todėl grąžinamas sveikas spindesys, stangrumas, efektyviai kovojama su raukšlelėmis. Nereikia nė sakyti, jog tai prideda ir daug pasitikėjimo savimi!
Prie šios procedūros privalumų būtina pridėti ir tai, jog rezultatą matysite jau po pirmos procedūros! Iškart pajusite, kad oda tapo elastingesnė, lygesnė, skaistesnė. Į odą patekusi hialurono rūgštis pradeda kaupti drėgmę, kas iškart teikia puikių rezultatą. Negana to, po procedūros aktyvinama ir natūrali hialurono, kolageno gamyba, oda pati skatinama atsinaujinti.
Ir tai dar ne viskas. Biorevitalizacija teigiamai veikia ir kraujotaką, kas ne mažiau svarbu gerai odos būklei. Moterys, o taip pat ir išvaizda besirūpinantys vyrai, šią procedūrą labai mėgsta ir todėl, kad ji yra puikus ginklas prieš raukšleles. Pastarosios efektyviai panaikinamos arba iki minimumo sumažinamos.
Kiek procedūrų rekomenduojama atlikti, norint pasiekti geriausią rezultatą?
Rekomenduojama procedūrą atlikti 2–4 kartus, tačiau tikslus skaičius priklauso nuo odos būklės ir pokyčių, atlikus pirmąsias procedūras. Tarp kiekvienos procedūros turėtų būti 3–4 savaičių laiko tarpas. Palaikomoji procedūra po biorevitalizacijos kurso atliekama maždaug po 3–4 mėnesių.
Kiek laiko trunka viena procedūra?
Procedūros trukmė – taip pat neretai pasitaikantis pacientų klausimas, kuriuo domisi prieš pirmą kartą išbandydami šią procedūrą. Natūralu, juk daugelis gyvename įtemptu grafiku, todėl itin tiksliai planuojame savo laiką. Skubančius ir stokojančius laiko visada nudžiuginame, mat biorevitalizacijos procedūrai nereikės skirti daug laiko – ji trunka maždaug nuo 30 iki 60 minučių.
Prieš ir po biorevitalizacijos rekomenduojama
Prieš procedūrą Jums nereikia daryti nieko papildomo ar kažkaip ypatingai jai pasiruošti, tačiau po biorevitalizacijos odą reikės kiek atidžiau pasaugoti. Naudokite specialistų rekomenduotą kremą ar kitą priemonę odai, saugokite odą nuo karščio, maždaug savaitę neikite į pirtį, sauną, soliariumą, nesideginkite saulėje, saugokite ją ir nuo karšto oro srovės džiovinant plaukus. Parą po procedūros atsisakykite makiažo priemonių. Stenkitės odos neliesti, nedirginkite jos. Svarbu tai, jog mažiausiai savaitę po procedūros negalima vartoti alkoholio. Venkite rūkytų produktų, sūrių ir aštrių.
Kada nerekomenduojama biorevitalizacija?
Nors procedūra saugi, visgi tam tikrais atvejais nerekomenduojama. Biorevitalizacijos geriau neatlikti, jei karščiuojate, vargina lėtinės ligos paūmėjimas, turite porfiriją. Procedūros nereikėtų atlikti, jeigu paūmėjusios odos ligos, alergijos. Menstruacijos – taip pat netinkamas metas biorevitalizacijai.
Tiesa, tai viena iš nedaugelio injekcinių procedūrų, kurias galima atlikti nėštumo metu.
Galimas šalutinis poveikis po biorevitalizacijos
Vieni dažnesnių, bet nestiprių šalutinių poveikių yra odos paraudimas ar patinimas procedūros vietoje. Neretas pacientas pamini, jog po procedūros atsirado mažyčių spuogelių. Tačiau pastarieji savaime išnyksta per kelias dienas. Alergija – gana retas šalutinis poveikis, o uždegimas, temperatūra, infekcija – itin reti.
Biorevitalizacijos kaina
Procedūra | Kaina (eurais) |
Biorevitalizacija | Nuo 100.00 |
Tiksli kaina priklauso nuo to, kokia yra odos būklė, kokio rezultato tikimasi, kokioje srityje intervencija atliekama ir pan. Jei svarstote, kur procedūrą atlikti pigiau su akcija, siūlome negaišti laiko, o rinktis patikimą kliniką su šaunia mūsų komanda. Nereikia nė akcijos – puikus kainos ir kokybės santykis kiekvienam.