Atnaujinta: 2023 24 sausio, 12:45
Nerimo gydymas su Alpha-Stim technologija gali būti puiki alternatyva gydymui vaistais. Toks gydymo būdas nesukelia jokio šalutinio poveikio ir dažniausiai būna maloni procedūra. Audiovizualinės relaksacijos metu yra stimuliuojamos nervinių ląstelių grupės smegenyse, blogos emocijos tarsi išnyksta, pagerėjimas dažniausiai jaučiamas jau po pirmos procedūros ir yra ilgalaikis. Bet labai sudėtingais atvejais nerimo gydymas gali trukti iki 4 savaičių. Nėra tik vieno gydymo kurso, kuris būtų taikomas visiems pacientams, yra būtina specialisto konsultacija, kad kiekviena situacija būtų įvertinta individualiai. Alpha-Stim yra patentuota technologija, prietaisas yra kliniškai patikrintas, jo veiksmingumas yra moksliškai ir praktiškai įrodytas.
Nerimo sutrikimai
Specifinė fobija
Tai pastovi tam tikro objekto arba situacijos baimė. Visi mes kažko bijome, bet pas kai kuriuos žmones tos baimė gali būti perdėtai sustiprintos. Dažniausiai pasireiškiančios fobijos: įvairiems gyvūnams, aukščio baimė, tamsos, vandens, kraujo, injekcijų, uždaros patalpos, skrydžio lėktuvu baimė ir kt.
Generalizuoti nerimo sutrikimai
Pacientai nerimauja dėl visko: savo ir šeimos sveikatos, dar neįvykusių problemų darbe, kad juos ištiks kokia nors nelaimė ir t.t. Nors žmogus dažniausiai ir supranta, kad nerimui nėra jokios rimtos priežasties, bet tiesiog negali suvaldyti savo emocijų ir nustoti nerimauti. Dažniausi simptomai: jaučiama baimė, įtampa, dėmesingumo sutrikimai, miego sutrikimai, virškinimo sutrikimai, jaučiama įtampa ir skausmas raumenyse.
Socialinės fobijos
Atsiranda baimė patekti į nemalonias ar nepatogias situacijas. Žmogus vengia tokių situacijų, kurių metu gali atsidurti dėmesio centre, kaip viešas kalbėjimas, bendravimas su kitos lyties atstovu (ypač jaučiant simpatiją), buvimas apsuptyje daugybės žmonių ir kt. Dažniausi simptomai: pagreitėjęs širdies plakimas, drebulys, galvos skausmas ir svaigimas, kvėpavimo sunkumai, veido paraudimas.
Panikos priepuoliai
Jie atsiranda be rimtos priežasties, kyla staiga ir dažnai pasikartoja. Jaučiami tokie simptomai, kaip sunkumas arba skausmas krūtinės zonoje, jaučiamas širdies plakimas, yra sunkiau kvėpuoti, gali svaigti galva, krėsti drebulys, prasidėti prakaitavimas, kartais pasireiškia virškinimo sutrikimai.
Hipochondrija
Tai perdėtas nerimavimas dėl savo sveikatos būklės. Net pasireiškus lengviems negalavimams, asmuo juos pradeda sieti su sunkių ligų simptomais, labai dėl to nerimauti ir jausti baimę. Dažnu atveju, net gi atlikus daugybę tyrimų ir gavus rezultatus, kurie nerodo jokios ligos buvimo, asmuo vis tiek galvoja, kad jis serga ir toliau nerimauja, toliau lankosi pas gydytoją ir prašo atlikinėti pakartotinius tyrimus.
Nerimą padės įveikti
- Reguliari fizinė veikla – atliekant fizinius pratimus, labai dažnai reikalingas viso dėmesio sutelkimas. Tokiu būdu mintys yra atitraukiamos nuo nerimavimo objekto ir koncentruojamasi tik į sportą, bent jau tą laiką, kol vykdoma fizinė veikla.
- Kasdien skirkite laiko poilsiui. Tai gali būti pasivaikščiojimai gamtoje, knygos skaitymas, meditacija ir kiti malonūs bei daug pastangų nereikalaujantys užsiėmimai.
- Labai svarbu kam nors išsikalbėti, dėl ko nerimaujate. Nelaikykite visko savyje, uždarumas tik sustiprina baimės jausmą.
- Nerimą padeda įveikti dienoraščio rašymas. Arba galima tiesiog aprašyti, kas Jums kelia nerimą ir net nėra būtina ieškoti problemos sprendimo būdų, nes vien pats rašymas padeda nusiraminti.
Nerimo gydymas su elektroterapine stimuliacija
- Neskausminga
- Maloniai atpalaiduoja
- Procedūra atliekama greitai
- Poveikis ilgalaikis
- Jokio šalutinio poveikio
- Tinka vyrams ir moterims, taip pat paaugliams ir senjorams
Nerimo sutrikimai ne retu atveju gali iššaukti nemigos sutrikimus ir ilgainiui net gi paskatinti susirgimą depresija. Todėl būtų verta esant nerimo sutrikimo simptomams kreiptis į specialistą, kuris įvertins jūsų sveikatos būklę ir skirs tinkamą gydymą arba profilaktines priemones, kad užkirsti kelią rimtesniems susirgimams.