Darbo laikas: I–V 8–20 h; VI-VII 9–20 h
  Kontaktai: +37065064996, +37045503646, +37063600607

Kapos AirNivol – sprendimas tiesintis dantis jau šiandiena

Atnaujinta: 2022 13 sausio, 10:27

Ar pagalvojote, kiek kartų buvo situacija, kai norėjote nusišypsoti ir staiga apėmė drovumas, jog šypsena ne tokia graži, kaip norėtumėte? Ir seniai svajojote apie gražią šypseną, kuria galėtumėte dalintis su visais? Jeigu pagalvojote, tai dantų tiesinimą atidėliojote, nes breketų jau nenorite nešioti ne tas amžius, neestetiška, matoma…ir t.t.
Visgi ar kada susimastėte, kad dantų tiesinimas yra įmanomas be breketų sistemos? Atsakome Jums – taip, žinoma, Jūs galite aktyviai gyventi, socializuotis, rūpintis burnos higiena, savęs neriboti gydantis naujos kartos dantų tiesinimo priemonėmis – tiesinimo kapomis.
Tad jeigu, Jūs turite susigrūdusius priekinius, galinius dantis, turite erzinantį tarpelį tarp dantų, o gal gilų sąkandį? Visada galite kreiptis į gydytoją odontologą konsultacijai dėl dantų tiesinimo kapomis galimybės.

Kas yra dantų tiesinimo kapos?

AirNivol tiesinimo kapos yra gaminamos apjungiant biomechaninius procesus ir 3D technologijas. Individualiai Jums yra sudaromas gydymo planas (3D kompiuterine programa), kuriame aiškiai matoma gydymo eiga ir pasiektas rezultatas, bet kuriame etape, t.y. Jūs galite matyti, kaip atrodys Jūsų šypsena bet kuriuo gydymosi kapomis metu ir žinoma po gydymo, kuris dar net neprasidėjo.
Tiesinimo kapos AirNivol yra skaidrios ir jas pastebės tikrai ne kiekvienas. Kapas nešioti – patogu, jas galite išsiimti valgant, todėl neturėsite vengti Jums mėgstamų produktų, kuriuos sunkiai tektų valyti jeigu nešiotumėte breketus. Gydantis kapomis neprivalėsite drąstiškai keisti savo dantų priežiūros įpročių, priežiūrai skirti papildomo ir taip brangaus Jūsų laiko. Galėsite jas tiesiog patogiai valyti, nes kapos yra išimamos.
Jūs gyvenate užsienyje? Daug keliaujate? Nesijaudinkite dėl to, lankytis pas odontologą galite rečiau, nes AirNivol tiesinimo kapų rinkinį gaunate tikslingai suplanuotais etapais gydymo eigoje.
Kapos AirNivol – sprendimas tiesintis dantis jau šiandiena.
Šypsokimės lengvai, nes gyvenimo kokybė matuojama Jūsų šypsena!