Darbo laikas: I–V 8–20 h; VI-VII 9–20 h
  Kontaktai: +37065064996, +37045503646

Visi įrašai kategorijoje: Naujienos

Kapos AirNivol – sprendimas tiesintis dantis jau šiandiena

Atnaujinta: 2018 liepos 31, 07:48

Ar pagalvojote, kiek kartų buvo situacija, kai norėjote nusišypsoti ir staiga apėmė drovumas, jog šypsena ne tokia graži, kaip norėtumėte? Ir seniai svajojote apie gražią šypseną, kuria galėtumėte dalintis su visais? Jeigu pagalvojote, tai dantų tiesinimą atidėliojote, nes breketų jau nenorite nešioti ne tas amžius, neestetiška, matoma…ir t.t.
Visgi ar kada susimastėte, kad dantų tiesinimas yra įmanomas be breketų sistemos? Atsakome Jums – taip, žinoma, Jūs galite aktyviai gyventi, socializuotis, rūpintis burnos higiena, savęs neriboti gydantis naujos kartos dantų tiesinimo priemonėmis – tiesinimo kapomis.
Tad jeigu, Jūs turite susigrūdusius priekinius, galinius dantis, turite erzinantį tarpelį tarp dantų, o gal gilų sąkandį? Visada galite kreiptis į gydytoją odontologą konsultacijai dėl gydymosi tiesinimo kapomis galimybės.

Kas yra dantų tiesinimo kapos?

AirNivol tiesinimo kapos yra gaminamos apjungiant biomechaninius procesus ir 3D technologijas. Individualiai Jums yra sudaromas gydymo planas (3D kompiuterine programa), kuriame aiškiai matoma gydymo eiga ir pasiektas rezultatas, bet kuriame etape, t.y. Jūs galite matyti, kaip atrodys Jūsų šypsena bet kuriuo gydymosi kapomis metu ir žinoma po gydymo, kuris dar net neprasidėjo.
Tiesinimo kapos AirNivol yra skaidrios ir jas pastebės tikrai ne kiekvienas. Kapas nešioti – patogu, jas galite išsiimti valgant, todėl neturėsite vengti Jums mėgstamų produktų, kuriuos sunkiai tektų valyti jeigu nešiotumėte breketus. Gydantis kapomis neprivalėsite drąstiškai keisti savo dantų priežiūros įpročių, priežiūrai skirti papildomo ir taip brangaus Jūsų laiko. Galėsite jas tiesiog patogiai valyti, nes kapos yra išimamos.
Jūs gyvenate užsienyje? Daug keliaujate? Nesijaudinkite dėl to, lankytis pas odontologą galite rečiau, nes AirNivol tiesinimo kapų rinkinį gaunate tikslingai suplanuotais etapais gydymo eigoje.
Kapos AirNivol – sprendimas tiesintis dantis jau šiandiena.
Šypsokimės lengvai, nes gyvenimo kokybė matuojama Jūsų šypsena!
Plačiau
Džiaugsmas

Kodėl pacientai vengia tiesintis dantis vyresniame amžiuje?

Atnaujinta: 2018 liepos 23, 10:35

Daugiau kaip 75% žmonių turi kreivus dantis nors dantų tiesinimas gydomas daugiau nei 50 metų. Kodėl vis dar tokia situacija?

-Galvoja, kad jie jau pavėlavo ir praleido savo gydymą paauglystėje ir šiuo metu to daryti negali;
-Dažnai vengia matomų ortodontinių aparatų (breketų);
-Dirbą darbą, kuriame neestetiškai atrodytų su matomais dantų tiesinimo aparatais ant dantų;
-Gyvena ne Lietuvoje ir tai trukdo dažnai lankytis pas gydytojus odontologus;
-Gydymą ortodontiniais aparatais sieja su ilgu procesu;

Ortodontinis gydymas breketų sistemomis pasaulyje skaičiuoja daugiau nei 50 metų, bet tik per paskutinį dešimtmetį ortodontinis gydymas šoko dideliu greičiu į priekį. Kodėl? Nes atsirado skaitmeninė ortodontija, kuri plačiai taikoma suaugusiųjų dantų tiesinime.

Kas yra skaitmeninė ortodontija?

Skaitmeninė ortodontija apjungia biomechaninius procesus ir 3D technologijas. Kompiuterinių programų pagalba planuojami dantų tiesinimo etapai pagal individualius paciento duomenis. Gydytojas odontologas nuskenuoja paciento burną intraoraliniu skeneriu, kurio pagalba dantys perkeliami į skaitmeninę programą, kur yra atliekamas gydymo plano sudarymas. Po to seka tiesinimo kapų gamyba.

Kokie privalumai pacientui?

Individualiai Jums yra sudaromas gydymo planas (3D kompiuterine programa), kuriame aiškiai matoma gydymo eiga ir pasiektas rezultatas, bet kuriame etape, t.y. Jūs galite matyti, kaip atrodys Jūsų šypsena bet kuriuo gydymosi kapomis metu ir žinoma po gydymo, kuris dar net neprasidėjo.
Ši dantų tiesinimo gydymo naujovė jau daugiau nei matus laiko yra taikoma VivusSanus klinikoje. Jeigu turite klausimų mūsų odontologas ortodontas Robertas Kirlys galės tikslingai Jus pakonsultuoti ir įvertinti Jūsų galimybes gydytis dantis šiuolaikiškomis technologijomis.
Plačiau
723654283

Revoliucinis sprendimas – kompiuterinis implantavimo planavimas

Atnaujinta: 2018 sausio 3, 09:37

Su Nobel Guide – nauji dantys per vieną vizitą!

„NobelGuide“ – tai kompiuteriniu planavimu paremta dantų atkūrimo implantais metodika.
Iš anksto, per konsultaciją prieš implantavimo procedūrą, tomografu sukuriamas virtualus trimatis paciento žandikaulio, minkštųjų audinių ir būsimų dantų vaizdas, milimetro tikslumu nustatoma, kokiu kampu, kokiu gilumu ir kurioje vietoje geriausia sriegti implantą.
Taip pat šios metodikos dėka iš anksto individualiai numatomas ir dantų pritvirtinimas prie implanto.

Naudojant NobelGuide taikomos unikalios metodikos, dėl kurių implantavimas yra neskausmingas ir ypač patogus pacientui. Viena jų – belopis implantavimas, kai gleivinė nepjaunama, neapnuoginamas kaulas, nereikia siūti. Padaroma tik nedidelė implanto skersmens dydžio skylutė, į kurią įsodinamas implantas.

Plačiau apie skaitykite: http://pacientams.nobelsypsena.lt/lt/nauji-dantys-vos-per-viena-vizita-2

Dantų implantavimas, taikant šią technologiją, yra atliekamas mūsų klinikoje.
Plačiau
Momentinis protezavimas cerec aparatu

NAUJAUSIOS KARTOS „CEREC CAD/CAM SISTEMA“ JAU IR PANEVĖŽYJE

Atnaujinta: 2018 liepos 18, 09:42

Svajonių šypsena – per vienintelį vizitą

Gera žinia skubiai norintiems svajonių šypsenos – „Vivus Sanus“ klinikoje, Panevėžyje, Paliūniškio g. 2C, naudojant CEREC įrangą, tai įmanoma per vieną dieną.

Nereikia laikinos plombos ar vainikėlio, nereikia imti atspaudų ir siųsti jų į laboratoriją, kelis kartus leisti nuskausminamųjų vaistų. Dantims atkurti ar protezuoti naudojama natūraliam danties emaliui artimiausia ir itin tvirta medžiaga – porcelianas.

Pirmiausia infraraudonųjų spindulių kamera padaroma trimatė protezuoti jau paruošto danties nuotrauka – optinis atspaudas. Tuomet kompiuterio ekrane sumodeliuojama jo restauracija – nuo paprastų įklotų, užklotų iki vainikų ir porceliano laminačių. Stebėdamas procesą, pacientas gali išsakyti savo pageidavimus dėl formos ir spalvos.

Specialaus skaitmeninio prietaiso deimantiniais mikrogrąžteliais iš keraminio blokelio išfrezuojamas vainikėlis ir pricementuojamas burnoje.

Tokiai restauracijai dažnai pakanka vienintelio vizito, o dantys atrodys tobulai. Pacientui komfortas maksimalus.

 

Plačiau
vaikiska kede

Staigmena mažiausiems pacientams

Atnaujinta: 2018 sausio 3, 08:50

Didelis dėmesys skiriamas vaikams, bijantiems dantų gydymo.

Kad vizitas pas odontologą nebaugintų, jiems paruoštas atskiras kabinetas su odontologine kėde-katinu.

Plačiau