Darbo laikas: I–V 8–20 h; VI-VII 9–20 h
  Kontaktai: +37065064996, +37045503646, +37063600607

Dantų laminatės kaina

Atnaujinta: 2018 5 balandžio, 01:08

Laminatės – tai vienas iš dantų formą koreguojančių ir gražią estetinę išvaizdą atgauti padedančių būdų. Jos glotnios, plono paviršiaus, beveik nematomos. Dantų laminatės kaina paprastai priklauso nuo konkrečių paciento poreikių, nes jos yra gaminamos kiekvienam individualiai pagal nustatytus parametrus. Kaina yra gana didelė, tačiau laminuoti dantys yra labiau apsaugoti, tampa nebe tokie jautrūs, ženkliai sumažėja įvairių burnos ertmės susirgimų grėsmė, todėl investicija į laminates su laiku atsiperka.

Laminačių privalumai

Dėti laminates – tai modernus gydymo būdas, apsaugantis jautrius dantis bei turintis daug privalumų. Bene svarbiausi jų:

  • estetiškumas ir prisitaikymas prie danties spalvos;
  • galimybė koreguoti ne tik danties spalvą, bet ir formą, uždaryti tarpdančius;
  • gaminimui naudojamos žmogaus organizmui nekenksmingos medžiagios;
  • nekaupia maisto likučių;
  • savybė tvirtai bei tikslingai prisiklijuoti prie danties;
  • tausoja danties audinius.

Dantų laminatės padeda užtikrina burnos ertmės sveikatą bei šypsenos grožį, apsaugo dantis nuo ligų. Tai nepakeičiama priemonė, skirta sutaisyti nulūžusiems, nusidėvėjusiems, netaisyklingai suaugusiems ar per tankiai susigrūdusiems dantims. Taip pat per didelių tarpdančių panaikinimui, karieso įveikimui ir pakitusios dantų spalvos pakeitimui. Nešiojant laminates dantys tampa gražūs ir balti.

Dar daugiau laminačių privalumų

Atsparumas dantų geltonavimui, kurį sukelia kavos, arbatos gėrimas ar rūkymas, įvairioms burnos ertmės ligoms – visa tai būdinga laminatėms, nuo ko negali apsaugoti natūralus emalis. Laminatės ištiesina dantis, panaikina per didelius tarpus, todėl juose nesikaupia tiek daug mikrobų, kurie laikui bėgant gali tapti apnašomis ir puikia terpe burnos ertmės ligų plitimui.

Vivus Sanus procedūros gražiai šypsenai

Sutaisyti netaisyklingai išaugusiems ar nuskilusiems dantims bei sukurti gražią šypseną galima ne tik laminuojant dantis. Mūsų moderni klinika, įsikūrusi Panevėžyje, siūlo didelį odontologinių paslaugų pasirinkimą. Čia taip pat galima implantacija, protezavimas, įvairios estetinės procedūros.

Pasinaudokite mūsų klinikoje dirbančių patyrusių odontologų paslaugomis. Visuomet pasiūlysime tai, kas labiausiai Jums tinka tam, kad Jūsų šypsena būtų nepriekaištinga.

Visas odontologijos paslaugų kainas rasite ČIA→